آغاز ثبت نام مسکن مهر استان قزوین به تعداد محدود و با …

http://www.bananews.ir/مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین از آغاز ثبت‌نام تعداد محدودی مسکن مهر با شرایط جدید، با تسهیلات بانکی کم بهره در استان خبر داد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین، علی محمد پورکریم با اعلام این خبر گفت: با توجه به دستورالعمل ابلاغی هیات محترم وزیران، ثبت نام تعدادی از واحدهای مسکن مهر با شرایط ویژه جهت واگذاری به واجدین شرایط آغاز شده است.

وی افزود: کلیه این واحدها دارای پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰ درصد هستند که با تسهیلات بانکی ۳۰ میلیون تومانی کم بهره ویژه مسکن مهر در اختیار متقاضیان واجد شرایط مسکن مهر قرار خواهد گرفت.

این مقام مسئول در ادامه عنوان کرد: تعداد این واحدها در استان قزوین محدود بوده و در سایت‌های مسکن مهر شهرهای تاکستان، ناحیه شهری مهرگان و همچنین پروژه‌های خودمالک در آبیک و محمدیه قراردارد.

مدیر مسکن و ساختمان این اداره کل در این راستا عنوان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، در صورت تامین آورده به موقع از سوی متقاضیان، این واحدها تا پایان سال ۹۵ به تدریج تحویل متقاضیان خواهد شد.

پورکریم در خصوص شرایط مورد نیاز متقاضیان این واحدها گفت: افراد متقاضی واجد شرایط برای ثبت نام این واحدها شامل افراد متاهل یا سرپرست خانوار یا زنان خود سرپرست دارای حداقل ۳۵ سال سن که از تاریخ ۲۲ / ۱۱ / ۵۷ از امکانات دولتی (زمین مسکونی یا واحد مسکونی) استفاده نکرده باشند.

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی در پایان اعلام کرد: افراد دارای شرایط که تمایل به ثبت نام برای دریافت این واحدها را دارند، می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین به نشانیhttp:qmrud.irمراجعه نمایند.

 

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

Source: New feed

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *