ثبت تصاویر شما در سیویلتکت

از این قسمت میتوانید تصاویری خود را که مرتبط هستند با موضوعات سایت سیویلتکت (عمرانی / معماری / طراحی و …) ثبت کرده و در صفحه اول سایت به نمایش بگذارید تا روزانه توسط هزاران بازدیدکننده سیویلتکت مشاهده شوند.

تصاویر پس از تایید در کمتر از 12 ساعت به نمایش در می آیند.

مهم: در صورتی که تمایل دارید نام شما به نمایش در آید آنرا در توضیحات تصویر یادداشت کنید. (به همان صورتی که تمایل دارید به نمایش در آید – مثال: Mohammad یا محمد یا محمد میرزائی یا مهندس محمد میرزائی). همچنین در صورت تمایل میتوانید با یادداشت ایمیل خود آنرا نیز به نمایش بگذارید تا بینندگان تصویر بتوانند با شما ارتباط برقرار نمایند.

 برای مشاهده نمونه تصاویر ثبت شده توسط بازدیدکنندگان گرامی اینجا کلیک کنید

 

 

لطفا فیلدهای مورد نیاز را تکمیل کنید.
لطفا عکس مورد نظر خود را برای ارسال انتخاب کنید.

8 دیدگاه در “ثبت تصاویر شما در سیویلتکت”

 1. با سلام
  چند بار خواستم عکس های جالب و زیبا که مرتبط با معماری هستند ارسال کنم؛ اما به وب سایت شما قابل آپلود نیست

 2. با سلام

  کافی است طبق دستور عمل ذکر شده در صفحه ارسال اقدام کنید. سیستم بررسی شد و مشکلی در آن یافت نشد.
  با تشکر

 3. با سلام
  چند بار خواستم عکس های جالب و زیبا که مرتبط با طبیعت وکارهای عمرانی هستند ارسال کنم؛ اما به وب سایت شما قابل آپلود نیست

 4. سلام دوست عزیز

  تصاویر به درستی ارسال میشوند اما برای نمایش در سایت باید تایید شوند تا بدین شکل بتوانیم بر روی مطالب ارسالی کنترل کیفیت داشته باشیم.
  از شما دو تصویر از غار علیصدر همدان دریافت شده است اما ابعاد یکی از آنها برای نمایش در سایت بسیار کوچک میباشد (تصویر دوم ارسالی). لطفا اگر تصویر دیگری یا سایز بزرگتر آنرا دارید ارسال نمایید تا در سایت به نمایش دربیایند. همچنین اگر احساس میکنید استفاده از آپلود آنلاین به سایت برای شما دردسر ساز است میتوانید آنرا مستقیما به ایمیل یادداشت شده در همین صفحه ارسال کنید تا توسط بنده یا یکی از همکاران در سایت ثبت شود.
  با تشکر

 5. سلام دوست عزیز

  تصاویر به درستی ارسال میشوند اما برای نمایش در سایت باید تایید شوند تا بدین شکل بتوانیم بر روی مطالب ارسالی کنترل کیفیت داشته باشیم.
  از شما دو تصویر از غار علیصدر همدان دریافت شده است اما ابعاد یکی از آنها برای نمایش در سایت بسیار کوچک میباشد (تصویر دوم ارسالی). لطفا اگر تصویر دیگری یا سایز بزرگتر آنرا دارید ارسال نمایید تا در سایت به نمایش دربیایند. همچنین اگر احساس میکنید استفاده از آپلود آنلاین به سایت برای شما دردسر ساز است میتوانید آنرا مستقیما به ایمیل سایت ایمیل ارسال نمایید تا توسط بنده یا یکی از همکاران در سایت ثبت شود.
  با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وبسایت مرجع مهندسی عمران و معماری