if ( function_exists('register_sidebar') ) register_sidebar(array( 'name' => 'Homepage Sidebar', 'id' => 'homepage-sidebar', 'before_widget' => '', 'after_widget' => '
', 'before_title' => '
', 'after_title' => '
', )); function my_function_admin_bar(){ return false; } if ( function_exists('register_sidebar') ) { register_sidebar(array( 'name' => 'Promote', 'id' => 'promote-sidebar', 'description' => 'Appears as the sidebar on the promote page', 'before_widget' => '
 • ', 'after_widget' => '
 • ', 'before_title' => '

  ', 'after_title' => '

  ', )); } function catch_that_image() { global $post, $posts; $first_img = ''; ob_start(); ob_end_clean(); $output = preg_match_all('//i', $post->post_content, $matches); $first_img = $matches [1] [0]; // no image found display default image instead if(empty($first_img)){ $first_img = "/images/default.jpg"; } return $first_img; } add_filter( 'show_admin_bar' , 'my_function_admin_bar'); ?> ماشین سنگفرش خیابان - سیویلتکت

  تبلیغات

   

  (امکاناتی از قبیل چت, ثبت و نمایش رزومه, تغییر حالت و ...)


   

  موضوعات

  آمار و اطلاعات

 • مطالب جدید را در ایمیل دریافت کنید!

  Email:
 • 

  آخرین ارسالهای انجمن
  
  لینک باکس مهندسی
  لینک باکس مهندسی دریافت کد لینک باکس برای نمایش در وبلاگ / وبسایت شما
  ارسال شده در دسته ماشین آلات ساختمانی
  بازدید :
  ماشین آلات راهسازی - سنگفرش اتومات خیابان

  ماشین آلات راهسازی - سنگفرش اتومات خیابان

   

  همانطور که میدانید کشور هلند آب و هوای بسیار مرطوبی دارد. بارشهای فراوان حتی در فصل تابستان این کشور را به یک سرزمین آبی تبدیل کرده است.

  مسلم است که در چنین آب و هوایی آسفالت خیابانها دچار مشکل خواهند شد. به همین دلیل برای آسفالت مناسب و جلوگیری از آسیب آسفالت ترکیب خاصی مورد نیاز است. این ترکیب خاص در آسفالتهای اتوبانها و بزرگرراه های هلند مورد استفاده قرار میگیرد اما برای خیابانها و کوچه های فرعی, هلندی ها ترجیح میدهند از سنگ مصنوعی استفاده نمایند.

  نحوه سنگفرش خیابانها در هلند

  نحوه سنگفرش خیابانها در هلند

   

  سنگفرش کردن خیابانهای فرعی علاوه بر زیبایی بسیار بیشتر آن نسبت به آسفالت, مزیت دیگری نیز دارد. با سنگفرش کردن خیابانها, عمر مفید آنها به مراتب بسیار بیشتر خواهد شد. زیرا این سنگهای مصنوعی نه تنها در مقابل رطوبت و باران هیچ مشکلی برایشان بوجود نمی آید بلکه به دلیل ماسه ای بودن خاک بیشتر مناطق هلند, این سنگها برعکس آسفالت قابلیت جابجایی کم را داشته و با ری کردن ماسه زیر آنها در شرایط بارانی و خشک شدن ماسه در شرایط آفتابی به خوبی عمل میکنند. در ضمن نکته حائز اهمیت دیگر در این مورد عدم نیاز به زیرساخت برای اجرای این سنگفرشها است.

  آرایش سنگفرش خیابان در ماشین اتومات

  آرایش سنگفرش خیابان در ماشین اتومات

  حال باید پرسید آیا آنها برای سنگفرش خیابانها تک تک این سنگها را در کنار هم میچینند و یا برای این مشکل نیز راه حلی کشف کرده اند؟!

  سنگفرش خیابان

  سنگفرش خیابان

   

  در تصاویری که مشاهده میکنید, ماشین سنگفرش هلندی ها  را میبینید که به راحتی اینکار را برای آنها انجام میدهد! کافی است دستگاه را به اندازه عرض خیابان تنظیم کنند و از بالا سنگها را با آرایش دلخواهشان بچینند. بقیه کار را این ماشین به صورت اتومات انجام میدهد.

  سنگفرش خیابان

  سنگفرش خیابان

  اگر به کشور هلند سفر کرده باشید حتما دیده اید که تقریبا همه خیابانهای آن با همین آرایش نشان داده شده سنگفرش شده اند, که البته دلیل آن هم سادگی چیدمان چنین آرایشی در این دستگاه است.

  چیدمان سنگها

  چیدمان سنگها

   

  ماشین سنگفرش

  ماشین سنگفرش

  ارسال شده در تاریخ ۲۵ آذر, ۱۳۹۰ - توسط :

  شاید برایتان جالب باشد ...
  نظرات

  ۴ دیدگاه برای مطلب “ماشین سنگفرش خیابان”

  1. منوچهر گفت:

   جالبه!
   از این بهترش تو کشور خودمون ساخته شده ولی کیه که ارزش اونو بدونه( مرغ همسایه معمولا غازه)

  2. علیرضا راحت گفت:

   با سلام

   لطفا اطلاعات بیشتری ارائه بدهید. بنده نتوانستم موردی مشابه آنرا در ایران پیدا کنم. اگر سراغ دارید لطفا عکس یا اطلاعات آنرا ارسال نمایید تا در سایت قرار داده شود.

   با تشکر

  3. Amir گفت:

   سلام…اسم‌این ماشین چیه

  تبلیغات


  مهندس گرامی - با وارد کردن ایمیل خود در زیر میتوانید مطالب جدید سیویلتکت را در ایمیل خود دریافت کنید. با تشکر

  Email:

  تبلیغات متنی

  Visit Iran! Learn about the beauties of the cradle of civilization
  تبليغات متني
  تبليغ متني سايت و وبلاگ شما در اين مكان

  مطالب خواندنی عمران و معماری