if ( function_exists('register_sidebar') ) register_sidebar(array( 'name' => 'Homepage Sidebar', 'id' => 'homepage-sidebar', 'before_widget' => '', 'after_widget' => '
', 'before_title' => '
', 'after_title' => '
', )); function my_function_admin_bar(){ return false; } if ( function_exists('register_sidebar') ) { register_sidebar(array( 'name' => 'Promote', 'id' => 'promote-sidebar', 'description' => 'Appears as the sidebar on the promote page', 'before_widget' => '
 • ', 'after_widget' => '
 • ', 'before_title' => '

  ', 'after_title' => '

  ', )); } function catch_that_image() { global $post, $posts; $first_img = ''; ob_start(); ob_end_clean(); $output = preg_match_all('//i', $post->post_content, $matches); $first_img = $matches [1] [0]; // no image found display default image instead if(empty($first_img)){ $first_img = "/images/default.jpg"; } return $first_img; } add_filter( 'show_admin_bar' , 'my_function_admin_bar'); ?> سنگی که جاذبه توریستی شد! - سیویلتکت

  تبلیغات

   

  (امکاناتی از قبیل چت, ثبت و نمایش رزومه, تغییر حالت و ...)


   

  موضوعات

  آمار و اطلاعات

 • مطالب جدید را در ایمیل دریافت کنید!

  Email:
 • 

  آخرین ارسالهای انجمن
  
  لینک باکس مهندسی
  لینک باکس مهندسی دریافت کد لینک باکس برای نمایش در وبلاگ / وبسایت شما

  سنگ El Penol - کلمبیا

   La Piedra (سنگ به زبان اسپانیایی) یا سنگ El Penol یک سنگ یکپارچه در شهر Guatapé کلمبیا است که در هزاران سال پیش شکل یافته است. در گذشته مردمان ساکن این منطقه, این سنگ را پرستش میکردند.

  سنگ El Penol - کلمبیا

  اولین باری که کسی بطور رسمی با صخره نوردی به بالای این سنگ رفت, در سال ۱۹۵۴ بوده است. افراد دیگری نیز اقدام به اینکار کردند و به عنوان مثال در سال ۲۰۰۶ دو فرد در تلاشی ۵ روزه به صخره نوردی از این سنگ پرداختند.

  سنگ El Penol - کلمبیا

  سازه بالای سنگ عظیم شهر Guatapé

  زیست محیط این سنگ آنقدر منحصر به فرد است که در بالای آن یک گونه جدید گیاهی کشف شده است. به منظور جذب گردشگر, در بالای این سنگ یک محل بازدید ساخته شده است که بازدیدکنندگان میتوانند از منظره بالای این سنگ دیدن کنند. البته برای رسیدن به آن باید ۷۴۰ پله را باید بالا بروید!

  بالاترین نقطه این سنگ دارای ۲,۱۳۵ متر ارتفاع از سطح آبهای آزاد است. حجم سنگ موجود در حدود ۱۸۵ متر مکعب و ارتفاع آن ۳۸۵ متر است.

  سنگ عظیم شهر Guatapé

   ساکنین شهر Guatapé با دیگر اهالی منطقه بر سر اینکه این سنگ متعلق به کدامین گروه است درگیریهایی داشته اند که باعث شد ساکنین شهر Guatapé سعی کنند نام شهر خود را بر روی سنگ بطور واضح بنویسند. اما این اقدام توسط اهالی منطقه متوقف شد و همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید, تنها حرف G و بخشی از حرف U نوشته شده است. که هنوز به همین شکل باقی مانده است.

  ارسال شده در تاریخ ۹ آبان, ۱۳۹۲ - توسط :

  نظرات

  تبلیغات


  مهندس گرامی - با وارد کردن ایمیل خود در زیر میتوانید مطالب جدید سیویلتکت را در ایمیل خود دریافت کنید. با تشکر

  Email:

  تبلیغات متنی

  Visit Iran! Learn about the beauties of the cradle of civilization
  تبليغات متني
  تبليغ متني سايت و وبلاگ شما در اين مكان

  مطالب خواندنی عمران و معماری