if ( function_exists('register_sidebar') ) register_sidebar(array( 'name' => 'Homepage Sidebar', 'id' => 'homepage-sidebar', 'before_widget' => '', 'after_widget' => '
', 'before_title' => '
', 'after_title' => '
', )); function my_function_admin_bar(){ return false; } if ( function_exists('register_sidebar') ) { register_sidebar(array( 'name' => 'Promote', 'id' => 'promote-sidebar', 'description' => 'Appears as the sidebar on the promote page', 'before_widget' => '
 • ', 'after_widget' => '
 • ', 'before_title' => '

  ', 'after_title' => '

  ', )); } function catch_that_image() { global $post, $posts; $first_img = ''; ob_start(); ob_end_clean(); $output = preg_match_all('//i', $post->post_content, $matches); $first_img = $matches [1] [0]; // no image found display default image instead if(empty($first_img)){ $first_img = "/images/default.jpg"; } return $first_img; } add_filter( 'show_admin_bar' , 'my_function_admin_bar'); ?> زشتترین ساختمان هر کشور (سری 3) - سیویلتکت

  تبلیغات

   

  (امکاناتی از قبیل چت, ثبت و نمایش رزومه, تغییر حالت و ...)


   

  موضوعات

  آمار و اطلاعات

 • مطالب جدید را در ایمیل دریافت کنید!

  Email:
 • 

  آخرین ارسالهای انجمن
  
  لینک باکس مهندسی
  لینک باکس مهندسی دریافت کد لینک باکس برای نمایش در وبلاگ / وبسایت شما
  ارسال شده در دسته لیست ترین ها
  بازدید :

  از این پس هر هفته اقدام به معرفی زشتترین ساختمان در ۵ کشور جهان مینماییم. این ساختمانها میتوانند مسکونی – تجاری – اداری و یا حتی ساختمانهای صنعتی باشند اما باید حتما جزو ساختمانهای معروف باشند. یعنی یا هزینه زیادی برای ساخت آنها صرف شده باشد و یا نشانه منحصر به فردی در شهر باشند. نکته مهم این است که مردمان این کشورها آن سازه را به عنوان زشتترین ساختمان کشورشان انتخاب کرده باشند!

  این هفته به ۵ کشور جمهوری چک – آلمان – هند – پرو و بلاروس میرویم.

  خانه رقصان - جمهوری چک

  خانه رقصان - جمهوری چک

   

   

  خانه رقصان در واقع نامی است که به یک ساختمان اداری در جنوب شهر پایتخت جمهوری چک, پراگ, داده شده است. در اوایل ساخت این ساختمان یعنی سال ۱۹۹۶ استقبال نسبتا خوبی از این پروژه شد اما به مرور زمان ظاهر نامنظم آن دل مردم شهر را زد!

   

  زشت ترین ساختمان آلمان - واقع در هامبورگ

  زشت ترین ساختمان آلمان - واقع در هامبورگ

  این ساختمان عجیب در هامبورگ آلمان در واقع یک آبجوسازی است. علاوه بر ظاهر زشت این ساختمان عنوان طرح بی هدف را در میان ساختمانهای آلمان به خود اختصاص داده است.

  زشت ترین ساختمان هند - ساختمان Antilla

  زشت ترین ساختمان هند - ساختمان Antilla

  ساختمان Antilla علاوه براینکه زشت ترین ساختمان هند شناخته شده است در عین حال گرانترین نیز هست! قیمت این خانه حدود ۲ میلیارد دلار آمریکا است! این خانه در جنوب شهر بمبئی ساخته شده است در جایی که هر طرف نگاه کنید نشانه های فقر را خواهید دید! صاحب این خانه Mukesh Ambani است. البته گفتنی است در داخل این ساختمان که ظاهر بسیار زشتی دارد بسیار لوکس و دیدنی است. این خانه تنها ۶ طبقه مخصوص پارکینگ ۱۶۸ اتومبیل خانواده دارد! در این ساختمان بیش از ۶۰۰ مستخدم کار میکنند!

   

  The Obelisk در پورتو Maldonado پرو

  The Obelisk در پورتو Maldonado پرو

  The Obelisk در پورتو Maldonado پرو

  مردمان پرو معتقدند یان سازه هیچ کجای به همدیگر تناسب ندارند! پایه منحنی شکل – میانه ی مدرن و بالای قرون وسطایی!

   کتابخانه ملی – مینسک بلاروس

  کتابخانه ملی – مینسک بلاروس

   کتابخانه ملی – مینسک بلاروس

  مردمان بلاروس این ساختمان را به اشکال موجود در آتاری تشبیه کرده اند! میگویند ظاهر این ساختمان با وجود آنکه شاید به نظر خیلی ها زیبا برسد اما بسیار قدیمی مینماید. این سازه در سال ۲۰۰۶ افتتاح شد.

  ارسال شده در تاریخ ۲۷ آذر, ۱۳۹۰ - توسط :

  نظرات

  تبلیغات


  مهندس گرامی - با وارد کردن ایمیل خود در زیر میتوانید مطالب جدید سیویلتکت را در ایمیل خود دریافت کنید. با تشکر

  Email:

  تبلیغات متنی

  Visit Iran! Learn about the beauties of the cradle of civilization
  تبليغات متني
  تبليغ متني سايت و وبلاگ شما در اين مكان

  مطالب خواندنی عمران و معماری