if ( function_exists('register_sidebar') ) register_sidebar(array( 'name' => 'Homepage Sidebar', 'id' => 'homepage-sidebar', 'before_widget' => '', 'after_widget' => '
', 'before_title' => '
', 'after_title' => '
', )); function my_function_admin_bar(){ return false; } if ( function_exists('register_sidebar') ) { register_sidebar(array( 'name' => 'Promote', 'id' => 'promote-sidebar', 'description' => 'Appears as the sidebar on the promote page', 'before_widget' => '
 • ', 'after_widget' => '
 • ', 'before_title' => '

  ', 'after_title' => '

  ', )); } function catch_that_image() { global $post, $posts; $first_img = ''; ob_start(); ob_end_clean(); $output = preg_match_all('//i', $post->post_content, $matches); $first_img = $matches [1] [0]; // no image found display default image instead if(empty($first_img)){ $first_img = "/images/default.jpg"; } return $first_img; } add_filter( 'show_admin_bar' , 'my_function_admin_bar'); ?> پاویلیون ساخته شده از قطعات غول پیکر لگو (Lego) - سیویلتکت

  تبلیغات

   

  (امکاناتی از قبیل چت, ثبت و نمایش رزومه, تغییر حالت و ...)


   

  موضوعات

  آمار و اطلاعات

 • مطالب جدید را در ایمیل دریافت کنید!

  Email:
 • 

  آخرین ارسالهای انجمن
  
  لینک باکس مهندسی
  لینک باکس مهندسی دریافت کد لینک باکس برای نمایش در وبلاگ / وبسایت شما

  پاویلیون ساخته شده از قطعات غول پیکر لگو ( Lego )

  شرکت هلندی LOOS.FM یک پاویلیون به شکل کلیسا, ساخته شده از قطعات غول پیکر لگو را طراحی و اجرا کرده است که ارتفاع آن به ۲۰ متر میرسد. این پاویلیون دیدنی برای فستیوال Grenswerk در Enschede هلند در نظر گرفته شده بود.

  قطعات لگویی استفاده شده برای ساخت این سازه منحصر به فرد در واقع از بلوکهای بتنی رنگ شده ساخته شده بودند که نام شرکت سازنده آنها Legioblocks است. این بلوکها را میتوان همانند قطعات لگوی واقعی از همدیگر جدا کرد و مجددا در جای دیگر استفاده نمود و درگیری آنها درست مشابه لگو است.

  قطعات عظیم لگو ( Lego ) در ساخت یک پاویلیون به شکل کلیسا

  در مورد پاویلیون کلیسایی طراحی شده توسط این بلوکهای Lego مانند باید گفت طراحان آن به دنبال طرحی منحصر به فرد بودند که در همان نگاه اول بتوانند منظور خود را به بیننده برسانند. و البته با توجه به موقت بودن این پاویلیون استفاده از بلوکهای Legioblocks و رنگامیزی آنها به شکل لگوی اسباب بازی نهایتا انتخاب شد.

  نمایی از داخل غرفه ساخته شده از قطعات بزرگ لگو

  آنها این قطعات را طوری در کنار همدیگر قرار دادند تا بین دیوارها فضاهای بازی وجود داشته باشد که این موضوع امکان گردش های بهتر را برای سازه فراهم میکند.

  گفتنی است پس از پایان فستیوال این پاویلیون به سادگی برچیده شد و بلوکهای آن سالم و قابل استفاده در پروژه های دیگر از یکدیگر جدا شدند.

  نقشه های پاویلیون ساخته شده در هلند

  (برای بزرگنمایی تصویر بالا بر رویش کلیک کنید)

  ارسال شده در تاریخ ۲۹ بهمن, ۱۳۹۰ - توسط :

  نظرات

  تبلیغات


  مهندس گرامی - با وارد کردن ایمیل خود در زیر میتوانید مطالب جدید سیویلتکت را در ایمیل خود دریافت کنید. با تشکر

  Email:

  تبلیغات متنی

  Visit Iran! Learn about the beauties of the cradle of civilization
  تبليغات متني
  تبليغ متني سايت و وبلاگ شما در اين مكان

  مطالب خواندنی عمران و معماری