if ( function_exists('register_sidebar') ) register_sidebar(array( 'name' => 'Homepage Sidebar', 'id' => 'homepage-sidebar', 'before_widget' => '', 'after_widget' => '
', 'before_title' => '
', 'after_title' => '
', )); function my_function_admin_bar(){ return false; } if ( function_exists('register_sidebar') ) { register_sidebar(array( 'name' => 'Promote', 'id' => 'promote-sidebar', 'description' => 'Appears as the sidebar on the promote page', 'before_widget' => '
 • ', 'after_widget' => '
 • ', 'before_title' => '

  ', 'after_title' => '

  ', )); } function catch_that_image() { global $post, $posts; $first_img = ''; ob_start(); ob_end_clean(); $output = preg_match_all('//i', $post->post_content, $matches); $first_img = $matches [1] [0]; // no image found display default image instead if(empty($first_img)){ $first_img = "/images/default.jpg"; } return $first_img; } add_filter( 'show_admin_bar' , 'my_function_admin_bar'); ?> 8 جاذبه توریستی پرهیجان! - سیویلتکت

  تبلیغات

   

  (امکاناتی از قبیل چت, ثبت و نمایش رزومه, تغییر حالت و ...)


   

  موضوعات

  آمار و اطلاعات

 • مطالب جدید را در ایمیل دریافت کنید!

  Email:
 • 

  آخرین ارسالهای انجمن
  
  لینک باکس مهندسی
  لینک باکس مهندسی دریافت کد لینک باکس برای نمایش در وبلاگ / وبسایت شما

  شنا در قفس مرگ با تمساح

  ۱-      قفس مرگ (استرالیا)

  شنا با یک تمساح آب شورکه طولی برابر ۳ تا ۴ متر دارد از پشت تنها یک جعبه با ضخامت ۴ سانتی متری مطمئنا جزو هیجان انگیزترین تجربه های زندگی توریستان بازدیدکننده خواهد بود.

  تنها چیزی که شما را از دندانهای تیز و آرواره های کشنده این تمساح در امان نگه میدارد یک قفس ساخته شده از آکریلیک است.

   ابتدا فرد در داخل این قفس جعبه ای شکل رفته و سپس به زیر آب برده میشود که ۱۵ دقیقه هیجان انگیز از تلاش تمساح برای دستیابی به خود را تجربه کند!

  این جاذبه توریستی در ناحیه شمالی و در مرکز شهر Darwin قرار دارد.

  پرش از روی صخره

  ۲-      پرش از روی صخره (نروژ)

  نروژ یکی از زیباترین طبیعتهای دنیا را دارد. یکی از ویژگیهای طبیعت نروژ صخره های بلندمرتبه آن است که مردم را به پرش از روی آنها تحریک میکند! مطمئنا یکی از چیزهایی که بیشتر مردم از آن وحشت دارند, ارتفاع است! حال تصور کنید پرش از روی این صخره ها چه هیجانی به همراه خواهد داشت! با اینکار آدرنالین خون شما فوران خواهد کرد!

  به گفته یکی از افرادی که تجربه پرش از روی این صخره ها را داشته است, با اینکار شما احساس میکنید میتوانید پرواز کنید! تجربه ای که قبلا تنها در خواب میتوانست آنرا ببیند.

  قایقسواری در رودخانه وحشی

  ۳-      قایق سواری Iguazu (آرژانتین و برزیل)

  با ارتفاعی بلندتر از آبشار نیاگارا و پهنایی حدودا دو برابر آن, این آبشار و ناحیه اطراف آن یکی از سخت ترین و پرهیجان ترین مکانهای قایق سواری اکستریم را بوجود آورده است. در این مسیر ۲۷۵ آبشار قرار دارند که بین آرژانتین و برزیل کشیده میشود.

  با پرداخت تنها ۱۵ دلار آمریکا شما میتوانید یک قایق Iguazu اجاره کنید و به سمت آبشارها شناور شوید!

  البته تجربه چنین هیجانی همیشه بدون هزینه نیست. در سال ۲۰۱۱ دو توریست آمریکایی کشته و ۵ تن دیگر زخمی شدند, زمانی که قایق آنها چپ شد.

  راه رفتن در بالای برج سی ان - CN TOWER

  ۴-      قدم زدن بر لب برج CN (کانادا)

  برج سی ان رکورد “بلندترین مکان راه رفتن در محیط خارجی ساختمان” را در کتاب گینس برای خود ثبت کرده است. در این جاذبه گردشگری افراد میتوانند بر روی لبه سازه بالایی برج سی ان راه بروند. مطمئنا اینکار نیازمند شجاعت و هیجان طلبی بسیار زیادی است! این جاذبه توریستی از اول آگوست ۲۰۱۱ افتتاح شده و به گفته مسئولین آن, افرادی که برای اینکار اقدام کرده اند بین ۱۳ تا ۹۰ سال سن داشته اند!

  بانجی جامپینگ در آتشفشان

  ۵-      بانجی جامپینگ در آتشفشان (شیلی)

  اگر به نظر شما بانجی جامپینگ هیجان دارد پس باید آنرا در داخل یک آتشفشان تجربه کنید! در این جاذبه توریستی ابتدا شما با یک هلی کوپتر به بالای یک آتشفشان فعال برده میشوید (بله فعال! یعنی همراه با مذاب و دود!) سپس از داخل هلی کوپتر به سمت لاوای سرخ رنگ آتشفشان میپرید! هزینه این کارکه قسمتی از یک پکیج ۶ روزه است ۹,۹۹۵ دلار بوده که البته بقیه فعالیتهای در نظر گرفته شده به این میزان هیجان انگیز نیستند!

  عبور از یکی از خطرناکترین مسیرهای جهان

  ۶-      عبور از جاده El Caminito Del Rey (اسپانیا)

  این راه باریکه که قبلا در سیویلتکت یکی از خطرناکترین مسیرهای عبوری نامیده شده بود (در اینجا) در واقع یکی از جاذبه های توریستی جنوب اسپانیا است. این مسیر در سال ۱۹۰۵ برای عبور کارگران یک نیروگاه برق هیدروالکتریکی ساخته شده بود.

  قایقرانی در کنار نهنگها

  ۷-      قایقرانی با نهنگها (آلاسکا)

  چه چیزی میتواند وحشتناکتر از قایقرانی در کنار یک هیولای واقعی باشد؟ با وجود خطر فراوان این کار, امروزه افراد زیادی متقاضی این جاذبه توریستی در آلاسکا هستند. طوری که درخواست زیاد توریستها باعث شده عده زیادی از مردمان محلی شغلشان حدس زدن زمان بالا آمدن نهنگها شود تا افراد بتوانند هیجان بیشتری را احساس کنند!

  با وجود اینکه احتمال آسیب زدن این جانوران غول پیکر به انسانها کم است اما همیشه این احتمال وجود دارد!

  zorbing یا قل خوردن در داخل توپ پلاستیکی عظیم

  ۸-      زوربینگ (قل خوردن در داخل یک توپ پلاستیکی!) (نیوزیلند)

  این جاذبه توریستی در واقع یک ورزش هیجان انگیز است که در آن افراد میتوانند در داخل یک توپ بادی بسیار عظیم به پایین تپه قل بخورند!

  اینکار بیشتر بر روی تپه های ملایم انجام میشود اما میتوان بر روی زمین صاف نیز آنرا تجربه کرد که باعث میشود فرد قدرت کنترل بیشتری داشته باشد.

  گفتنی است اینکار اولین بار در نیوزیلند افتتاح شد اما پس از آن به دلیل استقبال زیاد مردم, در کشورهای مختلف دیگر نیز مشاهده شده است.

   
  بر چسب های نوشته : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  ارسال شده در تاریخ ۳۰ بهمن, ۱۳۹۰ - توسط :

  شاید برایتان جالب باشد ...
  نظرات

  یک دیدگاه برای مطلب “۸ جاذبه توریستی پرهیجان!”

  1. فرخنده کمالی رمون گفت:

   خیلی عالی بود

  تبلیغات


  مهندس گرامی - با وارد کردن ایمیل خود در زیر میتوانید مطالب جدید سیویلتکت را در ایمیل خود دریافت کنید. با تشکر

  Email:

  تبلیغات متنی

  Visit Iran! Learn about the beauties of the cradle of civilization
  تبليغات متني
  تبليغ متني سايت و وبلاگ شما در اين مكان

  مطالب خواندنی عمران و معماری