if ( function_exists('register_sidebar') ) register_sidebar(array( 'name' => 'Homepage Sidebar', 'id' => 'homepage-sidebar', 'before_widget' => '', 'after_widget' => '
', 'before_title' => '
', 'after_title' => '
', )); function my_function_admin_bar(){ return false; } if ( function_exists('register_sidebar') ) { register_sidebar(array( 'name' => 'Promote', 'id' => 'promote-sidebar', 'description' => 'Appears as the sidebar on the promote page', 'before_widget' => '
 • ', 'after_widget' => '
 • ', 'before_title' => '

  ', 'after_title' => '

  ', )); } function catch_that_image() { global $post, $posts; $first_img = ''; ob_start(); ob_end_clean(); $output = preg_match_all('//i', $post->post_content, $matches); $first_img = $matches [1] [0]; // no image found display default image instead if(empty($first_img)){ $first_img = "/images/default.jpg"; } return $first_img; } add_filter( 'show_admin_bar' , 'my_function_admin_bar'); ?> 11 خانه دور افتاده از تمدن! - سیویلتکت

  تبلیغات

   

  (امکاناتی از قبیل چت, ثبت و نمایش رزومه, تغییر حالت و ...)


   

  موضوعات

  آمار و اطلاعات

 • مطالب جدید را در ایمیل دریافت کنید!

  Email:
 • 

  آخرین ارسالهای انجمن
  
  لینک باکس مهندسی
  لینک باکس مهندسی دریافت کد لینک باکس برای نمایش در وبلاگ / وبسایت شما
  ارسال شده در دسته لیست ترین ها
  بازدید :

  خانه تنها

  یک خانه منزوی بر روی یکی از جزایر Vestmannaeyjar در ایسلند. این تصویر از پنجره یک هواپیما گرفته شده است.

   

   خانه ای روی آلپ و دور از تمدن

  در ارتفاع ۴,۰۰۳ متری بر روی لبه کوه های سنگی در Matterhorn سوئیس, کلبه Solvay قرار دارد که متعلق به کلوب Alpine سوئیس است. در این کلبه امکان اقامت ۱۰ تن وجود دارد اما به شرطی که این افراد بتوانند از مسیر سرسخت این سلسله کوه بالا آمده و به کلبه برسند!

   خانه ای تنها روی جزیره ای در رودخانه

  آیا شما با همسایگان خود کنار نمی آیید؟! خب اشکالی ندارد چون راه حل آسان است! خانه خود را بر روی جزیره کوچکی بسازید که توسط آب محاصره شده است. این خانه بر روی جزیره کوچکی در رودخانه Saint Lawrence کانادا ساخته شده است و زمانی که ارتفاع آب کم باشد صاحبان آن میتوانند صندلی خود را در حیاط کوچک خانه قرار داده و از منظره لذت ببرند!

  عکس خانه دور افتاده

  اطلاعات زیادی راجع به این خانه در دست نیست اما عکاس این عکس Ian Coristine میباشد.

  خانه ای روی صخره

  اگر شما به Passo Pian delle Fugazze ایتالیا بروید, درست در میان Vivenza  و Rovereto یک منظره بسیار جالب خواهید دید. ۱۲۰ متر بالای صخره های سنگی خانه ای را مشاهده میکنید که در داخل صخره ها حفاری شده است. جالب است بدانید این خانه حدودا ۷۰۰ سال پیش (یعنی در سال ۱۳۱۹ میلادی) ساخته شده است.

  صومعه مقدس بر روی صخره

  صومعه مقدس در مرکز یونان که یکی از شش صومعه فعال در Meteora است. این صومعه در سال ۱۴۷۶ میلادی بر روی یک صخره در ارتفاع ۴۰۰ متری ساخته شده است. در گذشته افراد برای دسترسی به این صومعه از نردبانهای طنابی استفاده میکردند اما امروزه افراد با بالا رفتن از ۱۴۰ پله کنده شده در کنار صخره به آن میرسند.

  بدون شرح!

  بدون شرح! (البته تنها به این دلیل که اطلاعاتی راجع به آن پیدا نکردم!)

  خانه ای در استکهلم

  این خانه بسیار جالب بر روی یک جزیره شگفت انگیز که چندین کیلومتر از استکهلم سوئد فاصله دارد ساخته شده است. مساحت زیربنای خانه ۱۳۷ متر میباشد.

  کلیسایی در گرجستان بر روی صخره

  این خانه که در واقع یک کلیسا است بر روی یک تپه سنگی با ارتفاع ۴۰ متر در مرکز گرجستان ساخته شده است. در قرن ۴ام میلادی, گرجستان مسیحیت را دین رسمی خود اعلام کرد و در قرن ۷ام این کلیسا ساخته شد. جالب است بدانید یک راهب گرجستانی بیش از ۲۰ سال است که در این کلیسا زندگی میکند و همچنین به زن ها اجازه بالا رفتن از طناب و رسیدن به کلیسا داده نمیشود.

  خانه ای در وسط دریاچه

  مطمئنا صاحب این خانه نیازمند آرامش و دوری از دیگر آدمها بوده است!

  خانه ای روی جزیره

  یک بدون شرح دیگر!

  ارسال شده در تاریخ ۲۱ خرداد, ۱۳۹۱ - توسط :

  نظرات

  یک دیدگاه برای مطلب “۱۱ خانه دور افتاده از تمدن!”

  1. وبگرد گفت:

   عالی بود ، عاااااااااالی !

  تبلیغات


  مهندس گرامی - با وارد کردن ایمیل خود در زیر میتوانید مطالب جدید سیویلتکت را در ایمیل خود دریافت کنید. با تشکر

  Email:

  تبلیغات متنی

  Visit Iran! Learn about the beauties of the cradle of civilization
  تبليغات متني
  تبليغ متني سايت و وبلاگ شما در اين مكان

  مطالب خواندنی عمران و معماری