if ( function_exists('register_sidebar') ) register_sidebar(array( 'name' => 'Homepage Sidebar', 'id' => 'homepage-sidebar', 'before_widget' => '', 'after_widget' => '
', 'before_title' => '
', 'after_title' => '
', )); function my_function_admin_bar(){ return false; } if ( function_exists('register_sidebar') ) { register_sidebar(array( 'name' => 'Promote', 'id' => 'promote-sidebar', 'description' => 'Appears as the sidebar on the promote page', 'before_widget' => '
 • ', 'after_widget' => '
 • ', 'before_title' => '

  ', 'after_title' => '

  ', )); } function catch_that_image() { global $post, $posts; $first_img = ''; ob_start(); ob_end_clean(); $output = preg_match_all('//i', $post->post_content, $matches); $first_img = $matches [1] [0]; // no image found display default image instead if(empty($first_img)){ $first_img = "/images/default.jpg"; } return $first_img; } add_filter( 'show_admin_bar' , 'my_function_admin_bar'); ?> ویلاهای آبی: 3 ویلای قایقی مدرن و جالب - سیویلتکت

  تبلیغات

   

  (امکاناتی از قبیل چت, ثبت و نمایش رزومه, تغییر حالت و ...)


   

  موضوعات

  آمار و اطلاعات

 • مطالب جدید را در ایمیل دریافت کنید!

  Email:
 • 

  آخرین ارسالهای انجمن
  
  لینک باکس مهندسی
  لینک باکس مهندسی دریافت کد لینک باکس برای نمایش در وبلاگ / وبسایت شما
  بازدید :

  ویلاهای شناور - آرامش در شهرهای شلوغ!

  اگر در یک شهر شلوغ زندگی میکنید مطمئنا اوقاتی را تجربه کرده اید که به دلیل فشارهای روحی زیاد بخواهید از همه جا دور شوید و به آرامش برسید! ایده این ویلاهای قایقی نیز همین موضوع بوده است. این ویلاها همه نیازهای شما را میتوانند برطرف کنند به طوری که شما احساس کنید در خانه خود هستید. با رشد جمعیت و کمبود فضا, مطمئنا این ایده میتواند یک راه حل مناسب برای اسکان افراد باشد. مخصوصا اگر همانند این سه مورد مدرن و جذاب باشند!

  Watervilla de Omval by +31 Architects

  این ویلای شناور بر روی رودخانه آمستل آمستردام به دلیل پنجره های بزرگش محیط دلباز و زیبایی را بوجود آورده است. طراحی داخلی این ویلا در ضمن ساده بودن بسیار جذاب و مدرن است. در قسمت بالایی ویلا یک آشپزخانه و اتاق نشیمن و در قسمت پایینی ( زیر سطح آب رودخانه ) یک کابین در نظر گرفته شده است. نمای رودخانه منظره بسیار زیبایی را برای این ویلای شناور ایجاد کرده است.

  ویلای آبی مدرن - معماری داخلی ویلا

  به کمک شیب ایجاد شده بر روی سقف ویلا و محل دسترسی به قسمت مسطح افراد ساکن در این ویلا میتوانند در زمانی که هوا مناسب است از تراس بیرونی استفاده کنند.

  ویلای آبی مدرن - نمای بیرونی ویلا

   

   

  Dubai House Boat by X-Architects

  ساخته شده بر روی دو تیر شناور – این خانه فولادی شیشه ای شناور یکی از شگفت انگیز ترین مناظر جهان را دارد. طراحان این ویلای قایقی با در نظر گرفتن اصل سادگی به این ویلا یک ظاهر شیک و ساده داده اند. دیوارهای سفید این ویلا و همچنین پنجره های وسیع آن باعث هر چه مدرن تر شدن این طرح شده اند.

  ویلای آبی مدرن دبی - نسل جدید ویلاها

  طبقه بالایی به دلیل نمای بسیار زیبای آن محل آشپزخانه, اتاق نشیمن و اتاق نهارخوری است و طبقه پایینی محل اتاق خوابها و سرویسهای بهداشتی است.

  معماری داخلی شگفت انگیز ویلای شناور روی آب - ویلای تمام پنجره

   

   

  MetroShip: “The Original Modern House Boat”

  اگر شما ۲۵۰ هزار دلار دارید میتوانید برای خودتان یک MetroShip بخرید! یک خانه قایقی مدرن با عرض ۱۲ فوت و طول ۴۸ فوت. به دلیل دیوارهای عبور دهنده نور در روز این خانه از نور کافی برخوردار است و در شب همانند یک فانوس در محیط اطرافش می درخشد. این سبک دیوارها مخصوص خانه های سنتی ژاپنی است که در اینجا برای ایجاد یک طرح مدرن استفاده شده است. این خانه های قایقی کاملا فرنیش شده (با مبلمان کامل) به فروش میرسند. همچنین با دو موتور قوی ۶۰ اسب بخاری میتوانید خانه خود را به هر جایی که تمایل دارید جابجا کنید!

  ویلای قایقی مدرن - ویلای شناور

  نمای داخلی ویلای شناور - ویلای خود را هر وقت خواستید جابجا کنید!

  ارسال شده در تاریخ ۱۷ اردیبهشت, ۱۳۹۰ - توسط :

  نظرات

  یک دیدگاه برای مطلب “ویلاهای آبی: ۳ ویلای قایقی مدرن و جالب”

  1. safa گفت:

   بسیار جالب کاش ایرانی ها هم از مناطق دیدنی کشورمان همچین استفاده هایی میبردن

  تبلیغات


  مهندس گرامی - با وارد کردن ایمیل خود در زیر میتوانید مطالب جدید سیویلتکت را در ایمیل خود دریافت کنید. با تشکر

  Email:

  تبلیغات متنی

  Visit Iran! Learn about the beauties of the cradle of civilization
  تبليغات متني
  تبليغ متني سايت و وبلاگ شما در اين مكان

  مطالب خواندنی عمران و معماری