if ( function_exists('register_sidebar') ) register_sidebar(array( 'name' => 'Homepage Sidebar', 'id' => 'homepage-sidebar', 'before_widget' => '', 'after_widget' => '
', 'before_title' => '
', 'after_title' => '
', )); function my_function_admin_bar(){ return false; } if ( function_exists('register_sidebar') ) { register_sidebar(array( 'name' => 'Promote', 'id' => 'promote-sidebar', 'description' => 'Appears as the sidebar on the promote page', 'before_widget' => '
 • ', 'after_widget' => '
 • ', 'before_title' => '

  ', 'after_title' => '

  ', )); } function catch_that_image() { global $post, $posts; $first_img = ''; ob_start(); ob_end_clean(); $output = preg_match_all('//i', $post->post_content, $matches); $first_img = $matches [1] [0]; // no image found display default image instead if(empty($first_img)){ $first_img = "/images/default.jpg"; } return $first_img; } add_filter( 'show_admin_bar' , 'my_function_admin_bar'); ?> جالبترین طرحهای چادر کمپینگ - سیویلتکت

  تبلیغات

   

  (امکاناتی از قبیل چت, ثبت و نمایش رزومه, تغییر حالت و ...)


   

  موضوعات

  آمار و اطلاعات

 • مطالب جدید را در ایمیل دریافت کنید!

  Email:
 • 

  آخرین ارسالهای انجمن
  
  لینک باکس مهندسی
  لینک باکس مهندسی دریافت کد لینک باکس برای نمایش در وبلاگ / وبسایت شما
  ارسال شده در دسته لیست ترین ها
  بازدید :

  چادر کمپینگ جالب

  چادر مسافرتی به شکل چادر اتومبیل!

  این چادر مسافرتی که به شکل چادر مخصوص اتومبیلهاست برای افرادی مناسب است که میخواهند در داخل شهر کمپ کنند. بدین شکل به راحتی میتوانید در جای پارک یک ماشین کمپ کنید بدون اینکه جلب توجه زیادی کنید! البته باید دید دقیقا چرا کسی بخواهد در وسط شهر کمپ کند!؟

   

  چادر مسافرتی به شکل کتاب

  چادر اردویی به شکل کتاب

  طراح: Jack Maxwell

  چادر مسافرتی به شکل فولکس واگن

  چادر مسافرتی به شکل فولکس واگن

  این چادر که به شکل و اندازه واقعی فولکس واگن Campervan تیپ ۲ (۱۹۶۵) طراحی شده است, فضای کافی برای برای استراحت ۴ نفر را تامین میکند.

  حباب شفاف

  حباب شفاف

  این چادر پشت نما که به صورت یک حباب است یک نمای ۳۶۰ درجه برای شما فراهم میکند. اگر دوست دارید زمانی که کمپ کرده اید منظره اطراف خود را بصورت کامل ببینید این چادر مناسب شماست! به گفته طراح این چادر, هدف از طراحی این چنینی آن نزدیک کردن افراد به طبیعت بوده است. البته این چادر بیشتر شبیه یک اتاق هتل کوچک میباشد و قیمت اجاره آن نیز شاید از خیلی از هتلها بیشتر باشد! هر شب اجاره ی این چادر در سرتاسر فرانسه حدودا ۴۰۰ یورو برای شما خرج بر میدارد.

  چادر کمپینگ به شکل مترو لندن

  چادر کمپینگ به شکل مترو لندن

  این چادر که دارای پنج قسمت جدا است میتواند فضای لازم برای خواب ۱۶ نفر را تهیه کند. میتواند برای یک مهمانی کوچک نیز استفاده شود.

  چادر ایستگاه فضایی

  چادر ایستگاه فضایی

  چادری شبیه به یک ایستگاه فضایی برای پرورش تخیلات شما!

  چادر ساندویچی

  چادر ساندویچی

  طراح این چادر دو چیز مورد علاقه خود را با هم ترکیب کرده است: ساندویچ و کمپینگ! نتیجه چادری است که به شکل ساندویچ است. البته اگر از این چادر در جنگل استفاده میکنید منتظر جلب حیوانات ناخواسته ای که به دنبال ساندویچ آمده اند باشید!

  ارسال شده در تاریخ ۷ اسفند, ۱۳۹۱ - توسط :

  شاید برایتان جالب باشد ...
  نظرات

  تبلیغات


  مهندس گرامی - با وارد کردن ایمیل خود در زیر میتوانید مطالب جدید سیویلتکت را در ایمیل خود دریافت کنید. با تشکر

  Email:

  تبلیغات متنی

  Visit Iran! Learn about the beauties of the cradle of civilization
  تبليغات متني
  تبليغ متني سايت و وبلاگ شما در اين مكان

  مطالب خواندنی عمران و معماری